Ağustos Ayında Altcoin Fiyatları Ne Olur?

0 360

Ünlü analist ağustos ayında ciddi yükseliş yapmasını beklediği altcoin projelerini açıkladı. Michael van Poppe bazı dönemlerde yükseliş potansiyeli olan ve az bilinen kripto paralarla ilgili önemli paylaşımlar yapabiliyor. Özellikle az bilinen ve hacmi çoğu altcoinlere göre düşük olan bu varlıklar yatırımcılarına yüksek kazanç vaat etmektedir. Bitcoin (BTC) fiyatının ağıstos ayında yeşil ışık yanmaya devam etmesi aşağıdaki paylaşılan hedeflerin gerçekleşmesi için son derece önemlidir.

ELROND (EGLD)

Poppe fırsatları başında Elrond (EGLD) isimli altcoini almaktadır. Elrond (EGLD) geliştiricilere ve genellikle işletmecilere dijital ekonomi konusunda birçok bilgi sunmaktadır. Fayda üretimi konusunda başarılı olan proje ileri ki zamanlarda gelecek vaat etmektedir. Ünlü analiste göre Elrond (EGLD) büyük oranda konsolidasyon dönemini tamamladı. Altı ay önceki yükseliş eğilimli grafiğine geri bakan Elrond (EGLD) orta vadeli iyi fırsatlar sunmaktadır. Poppe Elrond (EGLD) alım için çok aceleci görünmüyor. Bitcoin (BTC) fiyat bazında 1.800 Satoshileri görebileceğini düşünen analist 1.950 ve 2.000 seviyelerinden giriş yapabileceğini belirtmiştir. Güncel grafiğin Bitcoin tarafından olumsuz edilmemesi durumunda % 400 yükseliş gerçekleşecek. Yani fiyat Poppe’ye göre 8.000 Satoshi seviyesine gelecektir.

FETCH.Aİ (FET)

Kriptolarla ilgilenmeyen insanların nesnelerin interneti konusu gündemdedir. Fetch.ai (FET) bu alanlarda proje üretmektedir. Cihazları birbirine bağlama (lot) üzerine odaklanan Fetch.ai (FET) ile fayda üertimi olan potansiyeli yüksek bir yatırım seçeneğidir. Haftalık olarak fiyatın 1.500 Satoshi seviyesine ilerlemesini bekleyen Poppe, fiyatın 2 .700 direncinde vereceği tepkiye göre % 10 artış gösteren Fetch.ai (FET) fiyatı USDT paritesinde 1,3 dolar hedeflerine sahiptir.

SKALE NETWORK (SKL)

Ethereum ağına ölçeklenebilirlik getirmek için yola çıkan SKALE Ağı (SKL) teknik olarak önemli bir görev üstlenmektedir. Poppe SKALE Ağı (SKL) hakkında görüşlerini şöyle açıklmaktadır. ‘’Mart ayında ciddi bir geri çekilme yaşandı ve fiyat büyük bir düzeltme dönemine geçti. Bu an ise yükseliş için grafikte gerekli ayrışmaların olduğu dikkatimi çekmektedir. ‘’ SKALE Ağı (SKL) fiyatında % 200 ile % 400 arasında yükseliş bekleyen Poppe grafikteki ayrışmanın kuvvetlenmesini bekliyor. Bu hedeflerin gerçekleşmesi için Bitcoin (BTC) fiyatının ağustos ayında en azından 44.000 dolar üzerinde tutunması gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.