Başarılı Analistin Yorumu: Bu Altcoin, Kasım Ayındaki Yıldızlarından Olabilir!

0 790

Türkiye’deki kripto paraların merakla takip ettiği analistlerden olan Enes Turan (Paradotor), 15 ekim gece saatlerinde attığı bir tweet’te tanınan altcoin projesi Holoya dikkat çekti. Turan ayrıyeten, Holo (HOT) tweet’inin akabinde, seçtiği Coin’lerle alakalı olarak “bunların uzun bekleyişin gerisinde her zaman büyük patlamalar yaşadığını” söyledi.

Analistten tanınan altcoin Holo (HOT)’a yönelik yorum; Kasım ayındaki yıldızlarıdan biri olabilir

Twitter’da Paradotor olarak tanınan Enes Turan, 16 ekim gecesi saatlerinde attığı bir tweet’inde 1.6 milyar dolarlık piyasa bedeli ile sekseninci sırada yer alan Holo’dan (HOT) bahsetti. Analiste göre, bu tanınan altcoin’in grafiğinde “inanılmaz bir sıkışma var”. Analist, altcoin’de sene sonuna yanlışsız bir sürü haber olduğuna işaret ederek Holo HOT’un “Kasım ayındaki yıldızlarıdan biri” olabileceğini söylüyor.

Sahiden de, 15 Ekim 2021’de Holo (Hot) takımı tarafından paylaşılan bir Holo yol haritasında, ağda bir çok gelişmenin yer alacağı görülebiliyor. Yazım sırasında 0.00093 dolardan el değiştiren Holo (HOT) coin, son 24 saatte yüzde 0.7’lık bir yükseliş kaydetti. Son 7 günde ise yüzde 3.5 kaybetti.

Enes Turan, HOT tweet’inin akabinde “Benim boğa için seçtiğim tüm coinlerin ortak özelliği yatay halde uzun mühlet akümüle olmaları, bu kadar uzun bekleyişin gerisinde her zaman büyük patlamalar meydana gelmiştir. Durumum nettir,” tabirlerini kullandı. Coinlerle.com olarak da bildirdiğimiz üzere Enes Turan, seçtiği coin’leri takipçilerine aktarıyor. Geçtiğimiz günlerde TWT, AUTO, REEF, FLM ,SXP HOT, TFBX, NWC coinlerinin “boğa sepetinde” olduğunu paylaştı.

Coinlerle.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.