Binance Yeni Altcoin Listeliyor, Fiyatı Yüzde 100 Arttı

0 420

Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance yeni bir duyuru yaparak yeni bir altcoine borsada yer vereceğini açıkladı. Binance tarafından yapılan duyuruda bugünden itibaren yeni bir altcoin listelenecek. Duyuru sonrasında ise listelenecek olan altcoinde önemli artış yaşandı.

Binance Yeni Altcoin Duyurusu Yaptı

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance yaptığı duyuru ile birlikte platformda bugünden itibaren yeni bir altcoine yer vereceğini açıkladı. Binance’de listelenen altcoinler böylece çoğaldı. Binance bundan böyle BinaryX (BNX) listeleyecek.

Borsa tarafından yapılacak açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Binance, BNX inovasyon alanında listelenecek ve 4 Kasım’dan itibaren BNX – BNB, BNX – BTC, BNX – BUSD ve BNX – USDT işlemleri üzerinden alım satım başlayacak. Kullanıcılar bu kapsamda artık ticarete hazır olmak için BNX yatırımına başlayabilir.”

BNX Fiyatı Artış Yaşadı

Binance tarafından duyuru yapılması sonrasında BNX fiyatı için ise önemli bir yükseliş yaşandı. Sabah saatlerinde 100 dolar bandında işlem görmekte olan BNX, duyuru sonucunda yüzde 100’ün üzerinde artış yaşayarak tarihi rekorunu görerek 217 dolar seviyesine ulaştı. BNX halihazırda CMC verilerine göre son yirmi dört saatlik zaman diliminde yaşadığı artışı sürdürüyor.

BNX, BSC’ye dayalı Play to Earn projesi olarak öne çıkıyor. Cyber Dragon oyunu ise BinaryX ekibi tarafından destekleniyor. Oyuncular, oyunda karakterler yaratabiliyor, nadir ekipmanları toplayabiliyor ve Dungeon’a meydan okuyabiliyor. Özellikle oyunun en büyük zorluğu ise Cyber Dragon’u yenmek olarak öne çıkıyor. Tek bir kahraman Cyber ismindeki ejderhayı yenerek hazine evinde olan ödülleri alabilecek.

BNX, Cyber Dragon’u yönetişim token’ı olarak işlem görüyor. BNX token sahibi olanlar topluluk yönetimine katılabiliyor ve önemli oyun kararlarında da oy kullanabiliyor. Oyunun temel önemli işlemleri ise kahramanlar yaratmak, özel tasarım ekipmanlar oluşturmak, Cyber Dragon zindanına ve ayrıca bazı üst düzey olan zindanlara meydan okumak gibi kısımlardan oluşuyor. Bu işlemleri yapabilmek ise BNX token tüketimi gerekiyor. BNX aynı zamanda oyun içindeki başarılara göre de kazanılabiliyor. Binance’da işlem görmesi sonrasında uzmanlara göre birim ilerleyen dönemde daha önemli yükselişler yaşayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.