Bloomberg, Aralık Ayı İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Duyurdu!

0 487

Yakın zamanlı Bloomberg makalesine göre, Luno borsasındaki Asya-Pasifik bölgesi lideri Vijay Aiyar, Singapur’daki Barry Silbert ile irtibatlı. Barry Silbert, Bitcoin (BTC) fiyatının 80.000 dolara, hatta 85.000 dolarlık bölgesine yükselmesinin epey mümkün olduğunu öne sürüyor.

“Bitcoin kısa vadede 55.000 doların üzerinde kalmayı başarırsa 85.000 bahtı var”

Yazının yazıldığı sıralarda KriptoRip datalarına göre, önder kripto para son 24 saatlik vakit diliminde %1,9 düşüşle $56,107.40 dolar düzeyinde süreç görüyordu. Bunu ile birlikte haftalık bazda Bitcoin fiyatı, yaklaşık %13 artıda bulunuyor. BTC son 7 gün içinde 57.627 dolara dokundu ve geri döndü. Önder kripto, bu yıl 14 Nisan’da ulaştığı 64.864 dolarlık ATH’ından hala daha %13,19 düşük düzeyde bulunuyor.

Birebir vakitte Grayscale’in kurucusu da olan milyarder Barry Silbert tarafından kurulan Digital Currency Group tarafından satın alınan Luno trade platformundan Vijay Ayyar’a göre, Bitcoin (BTC)’nin kısa vadede 55.000 doların üzerinde kalması şartıyla 80.000 dolar yahut 85.000 dolara ulaşma bahtına sahip.

Bitcoin’in ölçülen gayesi: 79.000 dolar

Bloomberg, başkan kripto paranın Nisan ayında ulaşılan tüm zamanların en yüksek düzeyi (ATH) olan 64.862 doları kıymetli ölçüde aşabileceğini gösteren grafikler paylaştı. Aykırı bir Baş ve Omuz modeli, BTC’nin 79.000 dolar düzeyine yükselme mümkünlüğünü gösteriyor. Bloomberg tarafından paylaşılan bilgilere göre, bir Ichimoku sinyali ve opsiyon piyasası da bu yılın sonunda potansiyel olarak 80.000 dolara yükselebileceğini gösteriyor.

Bitcoin, Temmuz ayındaki en düşük düzeyinden bu yana %90’dan fazla sıçradıktan sonra tüm vakitlerin en yüksek düzeyine hakikat bir koşuyla flört ediyor.

Mike McGlone’ye göre artan ABD borcu Bitcoin için düzgün

Diğer bir Bloomberg uzmanı Mike McGlone, Bitcoin’in bu yıl dördüncü çeyrekte değerli kazanımlar elde etmesini bekliyor. Mike McGlone Pazartesi günü, artan ABD borcunun ve potansiyel bir temerrüt durumu üzerindeki tansiyonların, Bitcoin’in 4. çeyrekte ise eşsiz bir fiyat artış kademesine girmesine yardımcı olabileceğine yönelik tweet attı.

İlgili haber için: Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin Eşsiz Basamağa Girebilir!

Mike McGlone’un bu yılın başlarında, Bitcoin için muhtemel yıl sonu fiyat maksadı olarak 100.000 dolar üzere son vakitlerde piyasalarda sıkça konuşulan bir sayısı söylem etmişti.

Kripto analisti Yuri Molchan’a göre, BTC fiyat varsayımında bir gösterge olarak kullanılan Dehşet ve Açgözlülük Endeksi artık %78’i gösterdiğinden, traderlar BTC’ye karşı çok derecede açgözlülük kazanıyor. JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’un Bitcoin’in bedelsiz olduğu teziyle ilgili son açıklamasına ve Çinli yetkililerin ise Eylül ayında açıkladıkları kripto süreçleri ve madenciliği yasağını yasallaştırmasının yollarını aramasına rağmen, Bitcoin büyümeye devam etmekte. Bitcoin (BTC) fiyatını ve ayrıntılı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Coinlerle.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.