Boba Coin Fiyatlar ile Dikkat Çekiyor

0 590

Son zamanların önemli artış gösteren altcoinlerinden olan Boba coin dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle projenin iddialı olması ve kullanıcılar için de önemli avantajlar sunuyor olması birimi öne çıkarmayı sağlıyor.

Boba Network Nedir?

Boba coin nedir sorusuna yanıt vermeden önce projenin kendisine bakmak gerekiyor. Boba Network projesi blokzinciri teknolojisi kullanarak geliştirilen ETH temelli bir projedir. OMG Network ve Enya ekibinin ortak çalışması ile hayata geçirilmiştir. ETH ile aynı altyapıya sahip olan Boba aynı zamanda tekil blok zinciri olarak da işlev görüyor. ETH’dan farkı ise Boba Network altyapısı ile oluşturulan projelerin birinci katmandan ikinci katmana kolay şekilde geçişlerini sağlamaktır.

Boba Network güvenlik ve şifreleme için de ek kaynak oluşturmamak için ETH blokzinciri güvenliğinden yararlanıyor. Özellikle ETH ağındaki yüksek gas ücretlerini de düşürmeyi hedefliyor. Yeni projeler için de ayrı bir fon havuzu oluşturmayı hedeflemektedir. Fon havuzundan yararlanmak isteyecek yeni projeler için de karar verecek olan merkeziyetsiz yapıda yönetilen platformun izni gerekiyor.

Aynı zamanda güvenlik açığı ya da hata olan kullanıcılar için ödül dağıtımı gerçekleştiren bir platform olmasıyla da öne çıkıyor. Hata ve açık bulan kullanıcılar projenin kendi sitesi üzerinden form doldurarak ödül alabiliyor.

Boba Coin Nedir, Neler Sunuyor?

Boba coin nedir sorusuna projenin yerel para birimi olarak yanıt vermek mümkündür. Boba Network içindeki tüm işlemler Boba Coin kullanılıyor. Aynı zamanda çeşitli borsalarda işlem görerek yatırımcılar için açık hale de gelmiştir. ETH blokzinciri altyapısını kullandığı için birim güvenlik ve şifreleme açısından da iyi konumdadır. Sınırlı olarak arz edilen birimin en yüksek arzı 500 milyon adet coin ile sınırlı tutulmuştur. Arz miktarındaki düşüş kimi uzmanlara göre Boba coin geleceği için olumlu bir değer taşıyor.

Son zamanlarda yaşadığı ortalama yüzde 5 oranındaki artış ile yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başaran birim aynı zamanda FTX, Gate.io, MEXC, ZT gibi borsalarda da listeleniyor. Özellikle OMG projesinin devamlılığı ve başarısının sürmesi halinde Boba Coin fiyatları da artış gösterebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.