Ellipsis (EPS) Coin Nedir Projeleri Nelerdir?

0 4.600

Eps; Ellipsis sözcüğünün kısaltılmış halidir. Ellipsis kelimesinin açılımı ise sanal bir otomatik piyasa yapıcı (vAMM) tarafınca mümkün kılınan ve merkezi olmayan bir kalıcı sözleşme protokolü olarak bilinmektedir.

Ellipsis’te yatırımcılar karşı tarafa gereksinim ihtiyacı duymadan vAMM’ler aracılığı ile kalıcı sözleşmelerde işlem yapabilmektedirler.

Ellipsis platformun yerel yardımcı program tokeni olarak bilinmektedir. Platform yönetimi ve staking işlemi için kullanılmaktadır.

Ellipsis, Binance Smart Chain’de düşük spread ve minimum ücretlere tabi olarak stablecoinlerin takas edilmesini sağlamakta olan merkezi olmayan bir borsadır.

Bir diğer önemli husus ise EPS coin geleceği hakkında ikinci adım mahiyetinde güvenlik sertifikası hedefini başarıyla tamamladı. Hacken kuruluşundan sertifika aldı ve Ademi merkeziyetçilik sözleşme kanıtlarının denetiminden geçmiş, ekibin hiçbir zaman kullanıcı ve yatırımcı bilgilerine erişemeyeceğini kanıtlamış oldu.

Eps Coin Kaç TL’dir?

Ellipsis para biriminin kısaltması EPS olarak tanımlanmaktadır. 1 Ellipsis’in ise şu an ki fiyatı 5,65 Türk Lirasıdır.

Son bir haftadaki değişim yüzdesi ise +9,85% olarak gözükmektedir. Ellipsis kripto para pazarında toplamda %0,008 oranında bir pazar payına sahiptir.

Ellipsis (EPS) Coin Kurucusu Kimdir?

Ellipsis (EPS) coinin kurucusu Micheal Egorov’dur. Micheal Egorov ayriyeten NuCypher adlı kripto para şirketinin ve Curve (CRV) coinin de kurucusu olarak bilinmektedir.

EPS Coin Güvenilir Mi?

Mart ayı gibi piyasaya giriş yapan EPS hakkında beklentiler hala çok olsa da şu an olarak sabır taşı çatlatacak bir hal içerisine büründü. 0,4 dolar seviyelerini görmüş olan EPS coin şu an ise 0.5 seviyelerinde git gel yapmaktadır. Altyapı özellikleri ve Curve Finance desteği ile gelecek açısından parlak coinler listesinde yer alan EPS coin, şu aralar BTC’nin bastırışıyla alt coinlerdeki sıkışmaların içerisinde yer aldığı görülmektedir.

EPS Coin Madenciliği Nedir?

Ellipsis, Binance Smart Chain’de düşük spread ve minimum ücretlere tabi olarak stablecoinlerin takas edilmesini sağlamakta olan merkezi olmayan bir borsadır.

EPS Coin Geleceğine Dair Yorum

Öncelikle şuna değinmek lazım geçmişte hardfork adıyla nitelendirdiğimiz olayı şimdi çatal olarak karşımıza çıkmaktadır. Curve coin çatalından ayrılıp kendi projesi üzerine odaklanmış isteyen bir ekibin Curve’den destek alıp çıkardığı ve Binance alt yapısını kullanarak oluşturulmuş bir tokenden bahsediyoruz. Defi yani bankacılık kategorisinde finans sektöründe çıkış yolu aramaktadır. Dünyanın en büyük ve bir o kadar da hacimli borsasında listelenerek kariyerine başlayış göstermesi adeta yarışa bir sıfır önde başladığının bir göstergesidir. EPS coin için yorum yapmak gerekirse, şunu da söylemek gerekiyor Defi sektörü günümüzde bildiğiniz üzere iyi bir patlama yaptı.

EPS Coin 2022 Yılı Yorumları

Çıkmakta olan kripto paralar çeşitli stake, bahis ve faiz gibi imkânlar eşliğinde kendilerine talep topluyor. 2021 sezonu defi sektörü için iyi geçti ancak 2022 sezonunda sonuç nereye varır kestirmesi oldukça zor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.