Harvest Finance (Farm Coin) Nedir Projeleri Nelerdir?

0 1.755

Farm Coin Harvest Finance yani kişilerin zamandan ve işlem ücretlerinden tasarruf yapabilmesini sağlayan açık kodlu sözleşmelerden biri olarak kullanılır. Sözleşmenin ve platformun yerel tokeni Farm’dır. Finans sektörüne yenilik getiren Farm, merkeziyetsiz finans projelerini 7/24 izlemektedir. Düzenli gelir toplar, gas ücretlerini öder, fonları fırsatlar arasında taşır. Üst düzey güvenlik önlemlerine sahip olmasıyla bilinen Farm istenmeyen kişilerin platformlara girişini engeller.

Harvest Finance (Farm Coin ) Nedir?

Farm işlem ücretlerinden tasarruf sağlayabilmek amacıyla akıllı sözleşmeler sunan Harvest Finance’nin yerel kripto para birimi olarak kullanılmaktadır. Harvest Financeçiftçilik mesleği ile uğraşan kişilerin ekim ve hasat zamanları için verimli olabilecek platformları bulabilmesini sağlayan merkezi olmayan bir platformdur. Çiftçilik yapmak için uygun olabilecek yer belirlendikten sonra sistem otomatik olarak verimi artırmaya yönelik olarak en iyi çiftçilik yöntemleri kullanır. Haechi Audit ve PeckShield tarafından denetlenen Farm sistemsel sorunlarını denetlemeler aracılığı ile düzeltmeye çalışmaktadır. Pasif gelir sağlamaya yönelik olan Farm Token verimli birkim sunmaktadır.

Farm token sahip olduğu avantajları ile tercih edilen coinlerdendir. Merkeziyetsiz finans faaliyetlerini izlemek, yapılan analiz faaliyetlerini görmek isteyen kişiler genellikle Farm Token aracılığı ile işlem yaparlar.  Merkeziyetsiz finans işlemlerinin yanı sıra stabil para takası, analiz takibi ve NFT pazarı gibi avanajları Farm coini öne çıkarır. Ayrıca bu coin Binance aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde alınıp satılabilmektedir.

Harvest Finance (Farm Coin) Projeleri

Farm token yatırımcılarına düzenli bir gelir sağlamak adına hasat getirisi altında stake yapmayı sağlar. Bu projenin amacı gaz masraflarını düşük tutar ve bu sayede yatırımcılara daha fazla kar imkanı sağlamayı hedefler. Proje ile çeşitli havuzlar üzerinden %90 oranlarında getiri elde edebilmeyi sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.