Holochain CEO’ları (HOLO) Arthur Brock ve Erick Harns Kimdir?

0 1.843

Arthur Brock ve Erick Harns, en çok tercih edilen kripto para birimlerinden biri olan Holo Coin’in kurucularıdır. Brock ve Harns, birer yazılım geliştiricidir. Hayatı hakkında bilgi bulunmamaktadır. Piyasaya sürülen Holo coin ile dikkatlari üzerine çekmiştir. Bilişim sektöründe çeşitli firmalarda çalışan ve birçok kuruluşta üyeliği bulunan Arthur Brock ve Erick Harns, iş dünyasının tanınan isimlerindendir. 2018 yılında piyasaya sürülen Holo coin ile birlikte popülariteleri artmıştır. Brock, daha evvel alternatif para birimi sistemlerini kodlama konusunda tecrübelidir. Aynı zamanda Geek Gene’nin kurucusu olan Brock, açık kaynaklı eğitim platformu olan Çevik Öğrenme Merkezi’nin de mimarıdır.

Holo Coin’i Tanıyalım

Merkezi bir yönetimi olmayan blockchain veritabanı uygulamasında yer alan bir kripto para birimidir. 2018 yılında piyasaya sürüldü. Arthur Brock ve Erick Harns tarafından kodlandı. Tecrübeli yazılımcılar, 2016 yılında başladıkları projeyi 2 sene içerisinde tamamladı. Holo coin ilk olarak Amerika’da piyasaya sürüldü. Her üretilen kripto para bir ilke doğrultusuda kodlanır. Holo coin’in prensibi, sosyal dengeyi destekleyerek ve somutlaştırarak bireyler arasında kolektif zekâ ve işbirliğini bilişim çerçevesinde sağlayabilmektir. Holo coin çalışmaları için Holochain Vakfı da kuruldu. Henüz birkaç yıllık olmasına rağmen Holo coin’in gösterdiği gelişme yatırımcısında hayranlık yaratıyor.

Holo Coin Alımı ve Sahip Olduğu Teknoloji

Holo coin alma işlemi oldukça kolaydır. Kapsadığı ve gelişen alt yapısı ile daha pratik hale geliyor. Holo coin alabilmek için öncelikle kripto para borsalarında kişisel hesap açmak gerekir. KYC onayı verildikten sonra Holo coin alımı açılmış oluyor. Probit Exchange, Bitrue, Binance ve HOT coin alınabilecek kripto borsalarından bazılarıdır. Dolar ve Euro para birimleri ile BTC ve ETC karşılığında alım yapılabilir. Arthur Brock ve Erick Hans’ın ürettiği Holo Coin’in sahip olduğu teknoloji ve alt yapı Blockchain zincirindeki iyi sistemlerden biridir. Holo ağı olarak da bilinen bu sistem, Dapp’ler için depolama ve işlem gücü sağlayan ve sunucu görevi gören ana bilgisayarlara dayanır.

Holo Coin Yatırımcılara Nasıl Fayda Sağlar?

Holo ağı, saniyeler içerisinde milyarlarca işlemin aynı anda yapılabildiği bir platformdur. Yatırımcısına birçok fayda sağlar. Merkezi internet ile Blockchain arasında bağlantı kurar. Güvenlik seviyesi üst düzeydedir.  Kişisel bilgiler ve yapılan işlemlerin güvenliği krigtoprafik imzalar ile uçtan uca şifreleme ile sağlanıyor. İşlemler hızlıdır. Kara para aklamayı önleyici niteliktedir. Hot coin sahipleri sistem üzerinde birbirlerini uyararak kötü kullanıcıları kara listeye alınmasına yardımcı olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.