Mantis Network

0 766

Mantis Network son zamanların büyüyen kripto para borsasından kendine yer kazanmaya çalışan coinlerden yalnızca biri. Henüz piyasalara yeni çıkmış bir coin olması ile birlikte ön satışları 2020 yılının sonlarında gerçekleştirildi.

Mantis Network, kurduğu internet sitesi ve kayıt işlemleri ile kullanıcıları arasında suni bir sanal bağ oluşturmayı hedeflemektedir. Böylesine zor bir ağı kurmayı başarmaları halinde Mantis Network hızla yükselen alt coinler arasında kolaylıkla kendine yer kazanabilir.

Mantis Network kurucuları gerek Instagram gerek Twitter gerekse resmi internet sitesinden kullanıcılar ile bolca vakit geçiriyor. Bu ilgi ve alaka coin kullanıcılarını mutlu ediyor gibi görünüyor. Çünkü her geçen gün coinin popülerliği giderek artıyor.

Mantis Network Piyasa Durumu

Mantis Network şu an düşüş trendinde olan coinler arasında. Özellikle piyasa uzmanlarının negatif yorumları ve tüm piyasanın çalkalanması coinin fiyatının düşüşe geçmesinde büyük etkiye sahip.

Mantis Network 15 Haziran’dan bu yana düşüşünü devam ettiriyor. 15 Haziran’da 0,53 dolar olan coin 0,48 seviyelerine kadar geriledi. Bu gerilemenin bir müddet daha devam etmesi bekleniyor.

Mantis Network’ün gördüğü dip değer 0,41 dolar iken görebildiği en yüksek tepe değer ise 8,11 Dolardır. Mantis Network şu an piyasa değeri ortalama seviyede olan bir coindir. 941 bin dolar borsa değerine sahipken yalnızca 58 bin dolar borsa hacmine sahiptir. Bu da coinin alım satımlarının düşüşte olduğunu göstermektedir.

Mantis Network Alınır mı?

Bulunduğumuz süre zarfında coinler oldukça hassas bir kantarın ucunda bulunuyor. Durum böyle olunca en ufak bir açıklama ya da kullanıcı hamlesi coinlerde büyük hareketlenmelere sebep olabiliyor. Mantis Network’ün piyasa sunulmasından beri gördüğü dip değer 0,41 dolar. Coinin buralara kadar gerilemesi bekleniyor. Eğer bu noktadan trendi kırarsa hızla yükselir. Ama direnci kırmayı başaramazsa coinin düşüşü devam edecek gibi gözüküyor.

Mantis Network kısa vadede kazandırabilecek coinlerden birisi. Coinin uzun vadedeki durumu yapılacak açıklamalara ve müşteri talebine kalmış durumda. O yüzden destek bölgelerinden alımlar gerçekleştirerek direnç bölgelerinde satışlar yapabilirsiniz. Bu sayede küçük küçük ama sık sık kar elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.