Oileum Coin Nedir?

0 451

Oileum, günümüzün gelişen kripto para borsasında gerilerde kalmış coinlerin başında geliyor. Coinin tanıtılması ve satış işlemleri için çok emek harcandı. Ancak Oileum beklediği talebi alamadı. Oileum her ne kadar zaman zaman para çekme, göderme ve takas işlemlerinde kullanılsa da beklenilenin çok altında kalmış bir coindir.

Oileum’un sosyal medya hesapları yalnızca birkaç kişi tarafından takip ediliyor. Coin, gerek ön satışında gerekse borsaya çıkışında çok düşük talepler almıştır. Bu da coinin piyasa değerinin düşmesine sebep olmuştur.

Oileum’un Borsadaki Durumu

Oileum’un şu ana kadar ki en hareketli günü geçtiğimiz birkaç ay içerisinde yaşandı. Tabii ki bu Oileum coinin başarısı değildi. Coinin bu başarısı kripto para borsalarındaki patlamadan kaynaklandı. Tüm coinlerin yükselişi ve değer kazanması Oileum’u da büyük oranda etkiledi. Oileum’un bu zamana kadar ki en yüksek kullanıcı talebi günlük 400 kişidir. Gerekli talebi görememesi coinin değerinin gün geçtikçe düşmesine neden oluyor. Oileum’un bu gidişatı devam ederse yakın zamanda kullanımı bırakılabilir.

Oileum şu an borsada 4500. Sırada bulunmaktadır. 2021’in şubat ayından günümüze kadar azalan bir talebe sahiptir. Grafikler talebin giderek daha da azalacağını gösteriyor. Oileum’un şu ana kadarki sahip olduğu en yüksek tepe değeri 1,99’dur. Coinin şu andaki değeri 0.08’dir.

Oileum Coin Alınır mı?

Oileum coin hemen hemen hiç kimse tarafından tercih ve tavsiye edilmez. Bunun nedeni coin büyük bir başarısızlığa uğradı. Tamamen başarısız bir projeye dönüştü. Coin üreticileri de bunun farkına vardı. Hatta coinin internet sitesi kullanıma kapatıldı. Coin halen küçük internet sitelerinde aracı alt coin olara kullanılsa da resmi olarak kullanımı bitmiş halde.

Üreticilerinin bile terk ettiği bir coini almanızı kesinlikle önermiyor. İlerleyen dönemlerde aldığınız Oileum Coinler elinizde kalabilir veya giderek kaybettiği değeri yüzünden paranız eriyip gidebilir. Oileum Bitcoin’e bağlı bir alt coin olmasına rağmen Bitcoin’in parlak dönemlerinde dahi parlamayı başaramamıştır. Birçok Bircoin alt coini yüksek ivmelerle çıkış yaparak borsalara giriş yapmayı başardı. Ancak Oileum gerek ilgisiz üreticiler gerekse yetersiz reklam çalışması nedeniyle barajın altında kaldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.