Oyun Oynayarak Para Kazandıran Draco Coin Nedir?

0 743

Son zamanlarda popüler olan Draco coin oyun oynayarak para kazanma olanağı veriyor. Bu yüzden kripto paralara ilgi duyan yatırımcılar da Draco coin nedir sorusunu gündeme getiriyor. Tam adı MIR4 Draco olan birim oyun severlerin ilgisini çekiyor.

Draco Coin Nedir?

Draco temel olarak oyun içi varlıkların oyun dışında serbest bir şekilde değiş tokuş edilmesine ve aynı zamanda depolanarak veya satılmasına izin veren yeni konsepte sahip bir token’dir. Paranın gerçek değeri de oyundan elde edilen kaynakların değeri ile garanti ediliyor.

MIR4’ün önemli oyun içi kaynağı olan Darksteel, Draco’ya entegre edilerek oyun dışında depolanmasına ya da takas edilmesine olanak tanıyor. Bunun yanında Draco, oyunda kullanılacak Darksteel ile de takas edilebiliyor.

Draco coin kazanmak için MIR4 isimli oyunun oynanması gerekiyor. MIR4 ücretsiz olarak oynanan, açık dünya oyunudur. Oyun bilgisayar ve mobil platformlar üzerinden oynanabiliyor.

MIR4 indir işlemi yaptıktan sonra Google, Apple veya Facebook hesabı ile oyuna giriş yapılıyor. Aynı zamanda üye olmadan giriş yapmak isteyenler için de misafir girişi sunulmaktadır. Fakat misafir girişi ile oyunun sunduğu tüm özelliklerden yararlanmak mümkün değil. Oyun içinde kazanılacak olan Darksteel kaynağı ile Draco coin takas ediliyor veya depolama mümkün. Darksteel’i ise oyunda zaman geçirme veya görevleri yaparak kazanmak olanaklı. Ancak tam anlamıyla kazanç sağlamak için oyunda 40’ıncı seviyeye gelmek gerekiyor.

Karakterin seviyesinin artması için görevleri yapmak hızlı şekilde avantaj sağlayacaktır. Görevler yapılırken daha hızlı şekilde seviye atlamak için de bazı eşyalar ile ilave seviye satın alınabilir, PVP’lere katılım yapılabilir veya klanlara da dahil olunabilir.

Elde edilen Darksteel’i Draco’ya çevirmek için ise günün Derbisine bakılır ve eritme yoluyla dönüştürme yapılıyor. Eritme işlemi için her Draco coin başına 1000 Darksteel’e gereksinim duyuluyor.

Draco Nasıl Paraya Çevrilir?

Draco nasıl paraya çevrilir sorusu için henüz birim kripto borsalarında listelenmediği için ancak Wemix cüzdanı kullanımı ile yanıt vermek mümkündür. Draco’yu böylece Wemix Token’a çevirip Bithumb veya BiKi borsalarında değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.