Pangolin Coin Nedir, Neden Dikkat Çekiyor?

0 565

Pangolin Coin PNG son günlerde özellikle pasif gelir elde etme açısından sunduğu avantajlar ile kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. PNG Coin diğer kullanıcıların ETH ve AVAX üzerindeki token’leri ile takas yapmaya olanak verdiği için uzmanlara göre geleceği de parlak bir birim olarak öne çıkıyor.

Pangolin Coin Nedir?

Pangolin, Avalanche üzerinde çalışmakta olan ve Uniswap ile aynı otomatik hale getirilen piyasa oluşturma yöntemlerini tercih eden, tamamıyla topluluk tarafından dağıtılan ve ETH’da yayınlanmış olan tüm tokenlerin ticaretini yapma olanağı sunan borsadır. PNG Coin isimli token’e sahip olan proje özellikle birden fazla rakibin bulunduğu kalabalık piyasada yer almasına rağmen önemli avantajları ile öne çıkıyor. Hız, ucuz ticaret ve topluluk odaklı geliştirmeye dönük olması sayesinde farklılık ortaya koyuyor.

Pangolin Avantajları Neler?

Pangolin pasif gelir sağlamak açısından özellikle topluluk odaklı açık token dağıtımı ile öne çıkıyor. Bu duruma değinmeden önce hızlı ve ucuz olmasının üzerinde durmak projenin işleyişine dair bilgileri öğrenmeye yardımcı olacaktır. Pangolin işlemleri hızlı şekilde sonuç veriyor. Avalanche üzerine kurulu olduğundan kullanıcılar saniyenin bile altında işlem kesinliğine kavuşabiliyor. Bunun yanında birkaç cent gibi düşük işlem ücretleri ödüyor.

Genellikle Pangolin’de yapılan işlemler merkezi borsalarda olduğu kadar hızlı bir şekilde yapılıyor. İkinci olarak ise mevcut duruma dönük olarak önemli performans artışı göstererek topluluk odaklı olması da önemli fırsatlar çıkarıyor. Yerel yönetim tokeni olan PNG coin topluluğun da ürünün gelişimi için yönlendirme sunuyor. Yüzde yüz topluluk odaklı bir token dağıtım modeli olması da Pangolin’in geniş kesimler tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

PNG Coin Neler Sunuyor?

PNG Coin projenin tokeni olarak işlev görüyor. Adil bir lansman modeli izleyen token tüm yönetişim faaliyetlerini ve gelecekteki gelişimini de mümkün kılacak türden potansiyel taşıyor. Uzmanlara göre borsanın kullanımı daha fazla arttıkça PNG Coin değeri de önemli artışlar yaşayabilecek.

PNG coin alış ise başkta Pangolin olmak üzere günümüzde Gate veya Binance gibi büyük borsalardan yapılabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.