Raca Coin Nedir, Raca Coin Neler Sunuyor?

0 552

Raca Coin özellikle Elon Musk’ın annesinin desteklediği kripto birimi olarak son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiriyor. Bu kapsamda Raca Coin nedir sorusu da kripto yatırımcıları için sık sorulan sorular arasında bulunuyor.

Raca Coin Nedir?

Raca Coin nedir sorusuna Metaverse temelli bir proje olarak yanıt vermek mümkündür. Radio Caca olarak da bilinen proje temel olarak Metaverse için yerel simge olarak işlev görüyor. Ünlü platform Reddit’te farklı NFT pazarlarının işlerlik kazanması için önemli bir kapı olarak adlandırılıyor. Web sitesinde bulunan tanım kapsamında Radio Caca üç temel projeyi güdüyor.

İlk olarak Maye Musk yani Elon Musk’ın annesi, NFT’lerin en iyi dört markasına ve değerli NFT partileri arasına giriş yaptı. Bu girişte üç proje ETH temelli olurken, MPB isimli Radio Caca içerisinde yarımcı program token’i geliştirildi.

USM ise MMO 3D Mapping Metaverse olarak biliniyor ve Roblox’tan 2 yıllık geliştirme mühendislerine dayanıyor. USM kullanıcıları için Play to Earn modelini sunar ve oyun oynama imkânı sağlamaktadır. Bunun için Raca Coin oyunda token olarak görev görüyor.

USM Metaverse özellikle 2022 yılında kullanıcılar için sunacağı oyunlar ile daha geniş kesimden oyuncuların dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Özellikle bu kapsamda yakın gelecekte Raca Coin fiyatı oyun içerisinde token’ler olarak iş göreceğinden daha sık kullanılabilecek.

Projenin üçüncü ayağı ise dans eden robotik köpek Koda’ya dayanıyor. IPFS ağı üzerinde veri depolayan ve merkeziyetsiz yapıya sahip olan AI robot köpek Koda için NFT projenin mükemmel hale gelmesi için gösterge rolü üstleniyor. NFT işleyişinin ortaya çıkması ise Radio Caca tarafından gerçekleştirildi ve bunun için Raca Coin kullanıldı.

Raca Coin bu kapsamda BSC ağının BEP20 standartları kapsamında geliştirilmiş olan, projenin yerel token’i olarak işlev görüyor. Token ile müzik ve dijital sanat alanındaki ürün veya hizmetler alınabiliyor. Aynı zamanda USM Metaverse içinde bulunan arazilerdeki nadir kaynakları çıkarmak için de Raca Coin kullanımı mümkün. Özellikle son dönemlerde Metaverse’e vurgu yapılması sayesinde kimi uzmanlara göre Raca Coin geleceği daha fazla önem taşıyabilir.

Raca Coin alımı için MEXC, PancakeSwap ve AOFEX kullanılabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.