SHIB Bir Haftada %230 Artış, Balina 6 Trilyon Jeton Satın Aldı

0 572

Shiba Inu Bir Haftada %230 Artış, Balina 6 Trilyon Jeton Satın Aldı

Kripto para birimi shiba inu, kripto piyasası grafik değerlendirmeleri açısından 18. sırayı yakalamayı başardı. Token, son yedi gün içinde ve yıldan bugüne %230, SHIB ise %24,177,682 gibi büyük bir kazanç elde etti.

SHIB’nin Değeri Balina 43 Milyon Dolar Değerinde Jeton Satın Aldıktan Hemen Sonra Arttı

Popüler meme tabanlı kripto varlık shiba inu (SHIB) ile bu yıl büyük kazançlar elde etti ve kendisini ilk 20 pazar pozisyonuna itti . Yazma sırasında, shiba inu’nun yaklaşık 11,7 milyar dolarlık bir piyasa değeri var.

Yedi günlük istatistikler SHIB’nin %230’un üzerine çıktığını gösterirken, aylık ölçümler kripto varlığının %300’e yakın bir artış gösterdiğini gösteriyor. 8 Ekim 2021 Cuma günü, 24 saatlik SHIB işlem hacminde 13.8 milyar dolar var.

30 Eylül 2021’de, fiyat fırlamadan hemen önce bir balina 6 trilyon SHIB’den fazla satın aldı. Shiba inu, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Hindistan’ın Crypto Covid Relief’ine 1 milyar dolar değerinde SHIB bağışladığında ilgi odağı oldu .

Son zamanlarda ise Coinbase, shiba inu’yu (SHIB) listeledi ve meme tabanlı kripto varlığı, ilk listelemeden bu yana önemli perakende talep gördü. Shiba Inu ekibi ayrıca Shibaswap adında merkezi olmayan bir borsa (dex) geliştirdi .

Shibaswap, toplam 365 milyon dolarlık kilitli değere (TVL) ve jeton tasması ve kemiği gibi SHIB ekosistemine bağlı birkaç farklı kripto varlığına sahiptir. Tasma bugün birim başına 1.872 dolara, kemik takası ise token başına 2.32 dolara değişiyor.

 

İstatistikler, Cuma günkü en iyi SHIB borsalarının Binance, Coinbase, Huobipro, Okex ve Poloniex olduğunu gösteriyor.

Urgan ( USDT ) üst SHIB ile paritenin ve tüm SHIB esnaf % 77 ile eşleştirilmiş olan USDT . Bunu BUSD (%11,28), TRY (%5,40), EUR (%3,02) ve WETH (%0,68) izlemektedir.

 

Coinlerle.com‘u Takip Etmeye Devam Edin Daha Fazla Bilgi ile Para kazanın, Para kazandırın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.