Unity Network (UNT) Coin Nedir? Projeleri Nelerdir?

0 549

Unity Network (UNT) Coin Nedir?

 

Unity Network, UNT sahiplerine merkezi olmayan uygulama (dApp) geliştirme, yükseltmeler, pazarlama çabaları ve daha fazlası gibi önemli kararlarda oy kullanma gücü verir. Gerçekleştiğini görmek istediğiniz DeFi alanı hakkında bir fikriniz varsa, burada önerebilirsiniz. Mümkünse ve topluluk kabul ederse, fikrinizin daha büyük, daha merkezi projelerden çok daha hızlı ve daha çevik bir şekilde gerçeğe dönüştüğünü göreceksiniz.

UNT sahipleri için tek ödül bu değil. Unity Network tarafından geliştirilen her dApp, UNT tarafından desteklendiğinden, eklenen her bir kullanım durumu, belirtecin değerini artırır. Bu, sadece yatırım yapmak isteyenler için güçlü bir teşviktir.

Unity Network, size benzersiz ihtiyaçlarınıza odaklanan yeni nesil dApp’ler oluşturma gücü sunar.

 

Unity Network (UnityNetwork OÜ), dünyadaki en iş dostu vergi makamlarından birine sahip olan Avrupa Birliği üyesi Estonya’da yerleşiktir. Estonya vergi sistemi, Estonya’yı Unity Network’ü işletmek için düşük riskli, uygun maliyetli bir ülke yapan çeşitli özelliklere sahiptir.

Avrupa Birliği’nin bir üyesi olarak Unity Network, dolandırıcılık veya uygunsuz davranışlara yer vermeyen sağlam ve köklü bir yasal ve düzenleyici çerçevenin parçasıdır.

Unity Network, daha uygun maliyetli, yenilikçi, güvenli ve kullanımı kolay merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları oluşturmak için blok zinciri teknolojisinden yararlanan yeni nesil bir fintech şirketidir.

Unity Network’ün uygulamaları, Ethereum blok zincirinde geliştirildi ve daha hızlı, daha ucuz işlemleri destekleyen Ethereum tabanlı merkezi olmayan uygulamalar için lider bir katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum üzerinde dağıtıldı .

Unity Network (UNT) Coin Yol Haritası Nedir?

 

2021 yılının 4. çeyreğinin başı

SAGA KADROSU BETA TESTİ

Saga Kadromuza katılın ve bu sitenin parola korumalı bölümüyle birlikte Telegram VIP grubuna erişin.
Nasıl katılınır:
– En az 25K UNT tutun.
– Topluluk yöneticimiz Joe’yu Telegram’dan bilgilendirin.

2021 yılının 4. çeyreğinin başı

PRESAGA BETA TESTİ

Saga Squad, amiral gemimiz dApp – PreSaga’daki hata avında Unity Network ekibine katılıyor.

2021 4. Çeyrek Ortası

İYİLEŞTİRMELER VE GELİŞTİRME

Ekip, PreSaga’yı yatırımcıları, topluluğu ve en önemlisi The Saga Squad’ın yardımıyla geliştirir ve geliştirir.

2021 4. Çeyrek

RESMİ LANSMAN

PreSaga kripto alanına giriyor! İşte beklenilen an.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.